shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0 kr.
View Cart Check Out

HB Køge Samarbejdsklubber

For nærværende er følgende klubber tilknyttet HB Køge som Samarbejdsklub via underskrift på ny samarbejdsaftale – flere vil komme til:

Amager FF

Morten Christoffersen
christoffersen88@hotmail.dk
5354 5614

Borup Fodbold IF

Lars Fogde
formand@borupfodbold.dk
2849 8226

Dalby G&F

Thomas Løkke Borg
dalby.fodbold@outlook.com
2448 5511

Døllefjelde Musse IF

Morten Frederiksen
mortenf26@hotmail.com
2082 2444

Endeslev Vråby IF

Jesper Olsen
jol@sdkgroup.com
2029 5717

Gørslev IF

Finn von Bülow
finn@von-bulow.dk
2420 3733

Haslev FC

Jens Hvidemose
formand@haslev-fc.dk
2019 3811

Havdrup GI

Berit Schau Nielsen
beritschau@hotmail.com
2680 8301

Helsingborg City FC

David Thulin
David.Thulin@helsingborgcityfc.se
+46 768640687

Herfølge Boldklub

Søren Lindholm
slh@hb.dk
2330 4189

Højby IF

Lars Madsen
lma@lundbeck.com
3083 7114

IF Frem Bjæverskov

Jacob Jørgensen
formand@bjaeverskovfodbold.dk
2089 5472

Karise IK

Thomas Rue Hemmingsen
tr.hemmingsen@gmail.com
2624 1053

Kværkeby IF

Peter Nielsen
peter@kvaerkeby.dk
3035 8202

Køge Boldklub

Ian Pedersen
ip@koge-boldklub.dk
2255 7627

Køge FC

Maria Eriksen
konsulent@macoroni.dk
60 61 82 30

Langebæk Alliancen

Kim Hemmingsen
hemmingways726@hotmail.com
2243 2045

Lellinge IF

Thomas Kragballe
thomaskragballe@gmail.com
5621 7070

Maribo Boldklub

Marina Pedersen
marina63pedersen@gmail.com
4259 1008

Møns Fodboldklub

Leif Rasmussen
mfk@stegenet.dk
2575 9714

Nykøbing Sjælland IF

Peder Jørgensen
plj@live.dk
6017 5819

Nørre Alslev Boldklub

Sebastian Hansen
sh@aa-m.dk

FM Olimpas Kaunas

Skensved IF

Preben Rasmussen
skensvedfodbold1@gmail.com
5224 5827 / 2830 5827

St. Heddinge Boldklub

Kenneth Svendsen Tune
kenneth_bigfoot@hotmail.com
6177 3832

Svinninge IF

Jacob Jensen
jbj@fibia.dk
2160 6251

Søllested IF

Palle Jakobsen
formand@sifbold.dk
4044 1418

Viby IF

Jesper Løje
jesper@fog-loeje.dk
2032 1770

Vordingborg IF

Mogens Albrechtsen
mogens@vifnet.dk
2174 6706

Ørslev GIF

Nina Sørensen
nina.orslev@gmail.com
2513 9979

Østofte GIF

Lene Dunk Rasmussen
lenedunk@hotmail.com
4077 9026

Tingsted Boldklub

Martin Hemmingsen
mfh@tingsted-boldklub.dk
2418 2334

NTG - Nordic Transport Group