EuroPartners

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  LigaPartner

 

          Twitter // @hbkogedk

HB Køges Samarbejdsklubber

Liste over samarbejdsklubber og kontaktpersoner.

 

For nærværende er følgende klubber tilknyttet HB Køge som Samarbejdsklub via underskrift på ny samarbejdsaftale - flere vil komme til:

 

  Klub Kontaktperson
Amager FF Jack Reimann Jensen
jackamageff@gmail.com
2712 3797
Borup Fodbold IF Lars Fogde
formand@borupfodbold.dk
2849 8226

Dalby G&IF Thomas Løkke Borg
dalby.fodbold@outlook.com
2448 5511
Døllefjelde Musse IF Morten Frederiksen
mortenf26@hotmail.com
2082 2444
Endeslev Vråby IF Jesper Olsen
jol@shipping.dk
2029 5717

Gørslev IF Finn von Bülow
finn@von-bulow.dk
2420 3733

Haslev FC Jesper Lundgreen
jl@tsc-biler.dk
2785 5806
Havdrup GI Berit Schau Nielsen
beritschau@hotmail.com
2680 8301

Helsingborg City FC David Thulin
David.Thulin@helsingborgcityfc.se
+46768640687
 
Herfølge Boldklub Søren Østergaard
soren@cur.nu
2330 4189

Højby IF Lars Madsen
lma@lundbeck.com
3083 7114

IF Frem Bjæverskov Jacob Jørgensen
formand@bjaeverskovfodbold.dk
2089 5472

Karise IK Thomas Rue Hemmingsen
tr.hemmingsen@gmail.com
2624 1053

Kværkeby IF Peter Nielsen
pn@concare.net
3035 8202
Køge Boldklub Ian Pedersen
ip@koge-boldklub.dk
2255 7627
Køge FC Vicki Uldahl
v.uldahl@tdcadsl.dk
2482 1004

Langebæk Alliancen Kim Hemmingsen
hemmingways726@hotmail.com
2243 2045

Lellinge IF Thomas Kragballe
thomaskragballe@gmail.com
5621 7070

Maribo Boldklub Marina Pedersen
marina63pedersen@gmail.com
4259 1008
Møns Fodboldklub Leif Rasmussen
mfk@stegenet.dk
2575 9714

Nykøbing Sjælland IF Jan Stormgaard
jan@autohusetstormgaard.dk
2086 1289

Nørre Alslev Boldklub Morten Fogtmann
morten@nanet.dk
4249 5918

FM Olimpas Kaunas  




 
Ravnsborg FC Vivi Pedersen
a.v@youmail.dk
6177 8738
Skensved IF Preben Rasmussen
skensvedfodbold1@gmail.com
5224 5827 / 2830 5827
St. Heddinge Boldklub Kenneth Svendsen Tune
kenneth_bigfoot@hotmail.com
6177 3832

Svinninge IF Jacob Jensen
jbj@fibia.dk
2160 6251

Søllested IF Palle Jakobsen
formand@sifbold.dk
4044 1418

Viby IF Jesper Løje
jesper@fog-loeje.dk
2032 1770

Vordingborg IF Hans Erik Hougaard
hhinterprise@outlook.dk
2174 6706
 
Ørslev GIF Nina Sørensen
nina.orslev@gmail.com
2513 9979

Østofte GIF Lene Dunk Rasmussen
lenedunk@hotmail.com
4077 9026

Tingsted Boldklub Tim R. Larsen
2117 4277
timtina@mail.dk